194
255613

Kazuna Taguchi

(Japan, Född 1979)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 200 - 2 640 EUR
2 330 - 2 800 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Kazuna Taguchi
(Japan, Född 1979)

"Love is like the measles", 2006

Silvergelatinfotografi, 66,5 x 57 cm inkl ram. Upplaga 3/3.

Proveniens

Taro Nasu Gallery, Tokyo.

Signerat certifikat medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

348. Hans J. Wegner, fåtöljer, ett par, modell "CH 22", Carl Hansen & Son, Odense, Danmark, 1900-talets mitt.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK