Skogslandskap med tjädrar och orrar
Ett par. Signerade D K Ehrenstrahl inv. Friedrich Hiertstedt Del. Gouache, 21 x 16, 20,5 x 15,5 cm. Samtida förgyllda och bronserade ramar.