"Meg, Hollywood", 1988
Signerad Herb Ritts och numrerad 8/25 a tergo. Även prägelsignerad. Silvergelatinfotografi, bladstorlek 50,5 x 40,5 cm.
Herb Ritts, "Men/Women", 1989, avbildad helsida bild 12.