James Rosenquist, after
(USA, 1933-2017)
"The stowaway peers out at the speed of light"
Färglitografi, 2001, signerad med blyerts 38/40, utgiven av Universal Limited Art Editions, New York och med deras blindstämpel. 117,5 x 268 cm (Saunders Waterford).