JOSEF FRANK, skåp, "Flora", Firma Svenskt Tenn, modell 852.
Mahogny, tapetserat med planscher ur Palmstruchs flora, inredning med lösa hyllplan. Bredd 115,5 cm, djup 42,5 cm, höjd 141,5 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.
Skadad lockknopp, små skador i hörn, slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in