1303
424591

SEMIANTIK KIRMAN. 378 x 280 cm

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 330 - 1 600 EUR
1 400 - 1 680 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Benvit botten med polykrom medaljong, ramverk och täta blommönster. Benvit huvudbård med rosor och andra blommor.

Ställvis slitage, något smutsig, smärre fläckar. Baksidan med obetydliga malskador, sidorna med smärre trampveck och obetydliga lagningar, ställvis senare fransar.