161
419378

Hans Fredrik Gude

(Norge, 1825-1903)
Hans Fredrik Gude, Vid kusten.

Vid kusten

Signerad Gude och daterad 1895. Duk 42 x 56 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

2 840 - 3 780 EUR

2 890 - 3 850 USD

Klubbat pris:
22 000 SEK

A tergo etikett med nummer 234.

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver och skulptur
+46 (0)709 17 99 93