OKÄND KONSTNÄR 1800/1900-TAL , Ett par. Olja på uppfodrad duk, ej signerade. Möjligen kinesiska.
Fartyg under engelsk flagg. Ett par. Uppfodrad duk, vardera 43 x 53 cm. Samtida bronserade ramar.
Kracklerade. Uppfodrade dukar.
Esbjörn Kronbergs samling