FINN JUHL, matbord, 4 stolar och 2 karmstolar, "BO-63", Bovirke, Danmark.
Teak och bok, stolarna med grön tygklädsel, 2 stolar märkta PLH-92. Bordets längd 144 cm + 2 iläggskivor i sargen à 50 cm, totalt 244 cm, bredd 96,5 cm, höjd 74 cm.
Slitage, repor. (7)
×
Logga in
Kunde inte logga in