Klassiska 580

518 föremål
509. VAS, porslin. Qing dynasti (1644-1912).
Klubbat pris
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
512. VAS, porslin. Qing dynastin, 1800-tal.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
513. TVÄTTFAT, porslin. Qing dynastin, 1800-tal.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
514. YTTERFODER med FAT, porslin. Qing dynastin, 1800-tal.
Klubbat pris
7 500 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
518. URNA med LOCK, porslin. Kina, troligen Republik.
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
519. VAS, porslin. Sen Qing dynasti (1644-1912).
Klubbat pris
5 500 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
520. VAS, biskviporslin Qing dynastin.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
521. VAS, porslin. Sen Qing dynasti (1644-1912).
Klubbat pris
20 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
522. VAS, porslin. 1800-tal.
522. VAS, porslin. 1800-tal.
Klubbat pris
11 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
523. VAS, porslin. Qing dynastin, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
524. VAS, biskvi, sen Qing dynastin (1644-1912).
Klubbat pris
18 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
525. FISKBASSÄNG, porslin. Sen Qing dynasti (1644-1912).
Klubbat pris
11 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
526. YTTERKRUKA, porslin. Sen Qing dynasti, omkring 1900.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
527. FAT, porslin. Japan, Meiji (1868-1912).
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK