"Luciano Pavarotti, Turin, 1996"
Signerad Anton Corbijn och numrerad 11/20. Lithprint, bildyta 46 x 45,5 cm.
Torch Gallery, Amsterdam.
Exponera Fotogalleri, Malmö.
Bernd Skupin, "Anton Corbijn Werk", 2000, utställningskatalog, avbildad helsida sid 63.