984
595861

SEMIANTIK KESHAN S.K. MOTACHEM FIGURAL. 204,5 x 136 cm.

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 360 - 5 230 EUR
4 560 - 5 470 USD
Klubbat pris
50 000 SEK

Ljust rödmelerad botten med polykrom palatsinteriör med härskare, uppvaktning och kartuscher med inskriptioner. Bred benvit huvudbård med jaktscener, eremiter, träd och djur.

Ställvis något slitage, något smutsig, fläckar, smärre lagningar. Sidorna med smärre trampveck och skador.

Tilläggslista

Utropspris 50.000-60.000kr.