696
644935

BROSCH i form av en trollslända med med turkoser, diamanter samt emalj.

Utropspris
70 000 - 80 000 SEK
6 150 - 7 030 EUR
6 530 - 7 460 USD
Klubbat pris

Storlek 5 x 7.5 cm. Förgyllt silver.

Slitage på emalj, en turkos missfärgad.