219
762310

Robert Terry

(USA, Född 1953)
Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
5 320 - 6 210 EUR
5 560 - 6 480 USD
Klubbat pris
60 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Robert Terry
(USA, Född 1953)

"Red Forest Interior"

Signerad Robert Terry och daterad 2012 a tergo. Olja på pannå 122 x 91 cm.

Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Lars Bohman Gallery, Stockholm, "Robert Terry",
6 oktober - 11 november 2012.