1064
770136

ARMBAND, fantasilänk.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
703 - 879 EUR
746 - 933 USD
Klubbat pris
ARMBAND, fantasilänk.

18K guld, ej stämplat. Längd ca 18,5 cm. Totalvikt ca 23,3 g.

Bruksslitage, mindre repor.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

333. Svante Skogh, fåtölj, "nr 915", AB Hjertquist & Co, Nässjö, 1950-60-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
12 000 SEK