1070
797433

ÖRHÄNGEN samt BROSCH med rubiner samt turkoser. Ca 1940-tal. Broschen signerad Cartier.

Utropspris
22 000 - 24 000 SEK
1 930 - 2 110 EUR
2 050 - 2 240 USD
Klubbat pris

Brosch med serienummer 10308. Längd brosch 40 mm. Höjd på örhängen 22 mm. 14K guld.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

161. Josef Frank, tillskrivet, blombord på fot, mässing, sannolikt Firma Svenskt Tenn, 1930-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK