1283
798523

ÖRHÄNGEN med opaler, tsavoriter samt briljantslipade diamanter.

Utropspris
24 000 - 26 000 SEK
2 110 - 2 290 EUR
2 240 - 2 430 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Signerade Prus. Diamanter totalt ca 0.50ct. Avtagbara delar. Längd 44 mm. 18K guld. Originalask.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

233. Axel Einar Hjorth, fåtöljer, ett par, "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
Aktuellt bud:
300 000 SEK