500
737460

BORD, tillskrivet Lars Qvarnberg (mästare i Stockholm 1801-1813). Sengustavianskt.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 760 - 2 200 EUR
1 870 - 2 330 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Fanerat med mahogny, lönn och rosenträ. Pärlstav och fottrissor av mässing. I sargen låda. Längd 59, bredd 40, höjd 73 cm. Nyckel finns.

Ben med lagningar.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

74. Lisa Larson, skulptur, "Myran", brons, Scandia Present, ca 1978, no 362.
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK