593
762037

LJUSSTAKAR, ett par, Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 760 EUR
1 400 - 1 870 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Skaft i form av hermer med kvinnohuvuden. Höjd 28 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

389. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Nyponblomman", rölakan, ca 248 x 149,5 cm, signerad MMF.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK