710
778515

Jacob Hägg

(Sverige, 1839-1931)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 490 - 4 360 EUR
3 650 - 4 560 USD
Klubbat pris
35 000 SEK
Jacob Hägg
(Sverige, 1839-1931)

Ångfregatten Vanadis i Engelska kanalen

Signerad J.Hägg och daterad 1877. Akvarell och täckvitt 45 x 73 cm.