738
776257

Georg Harald Slott-Möller

(Danmark, 1864-1937)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 490 - 4 360 EUR
3 650 - 4 560 USD
Klubbat pris
35 000 SEK
Georg Harald Slott-Möller
(Danmark, 1864-1937)

Kvinna med hund på herrgårdstrappa

Signerad Harald-Slott-Möller och daterad Sögaard 1920. Duk 71,5 x 53 cm