853
769761

Jan Wynants (Wijnants), tillskriven

(Holland, 1631-1684)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 520 - 5 270 EUR
3 730 - 5 600 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
(Holland, 1631-1684)

Forslandskap med figurer

Signerad JW. Pannå 47,5 x 38 cm.

Proveniens

Inköpt på 1940-talet av nuvarande ägares familj, därefter i arv.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

91. Hans Hedberg, skulptur, äpple, Biot, Frankrike.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK