976
771971

ROBERT ET COURVOISIER, fickur, 52,5 mm, kvartsrepeter,

Utropspris
13 000 SEK
1 140 EUR
1 210 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

18K guld, spindelgång, nyckeldragare, ca 1800, nyckel.

Serie nr 40908

skadad urtavla med lagningar, repeter funktionen är defekt, bucklor.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

212. Carl Milles, ljusstakar, ett par samt bläckställ, Herman Bergman konstgjuteri, Stockholm 1927-29.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK