Pastoralt landskap med vattenfall. Signerad A.D.
i mosaiken samt a tergo graverad signatur: Antonio de Angelis feci in Roma 1809. 41x 66 mm. Ram av förgylld och patinerad mässing.
×
Logga in
Kunde inte logga in