174
902798

Keith Haring

(USA, 1958-1990)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 630 - 3 510 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
65 000 SEK

Keith Haring
(USA, 1958-1990)

"Chocolate Buddha 4"

Färglitografi, 1989, signerad med blyerts och numrerad 66/90. 48,9 x 63,8 cm, bladstorlek 56 x 71,2 cm.

Littmann, 125A.

Konstnär