181
907478

Tom Wesselmann

(USA, Född 1931)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
8 870 - 11 100 EUR
9 260 - 11 600 USD
Klubbat pris
100 000 SEK

Tom Wesselmann
(USA, Född 1931)

"Monica nude with Lichtenstein".

Färgserigrafi, 2002, signerad med blyerts och numrerad 36/60. Utgiven av Cooper Square Prints, Inc., New York. 91,2 x 125,4 cm.