Important Winter Sale 605

324 föremål
667. VAS, porslin. Qingdynastin, Kangxi (1662-1722).
Klubbat pris
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
712. VAS, porslin. Qingdynastin, Transition, 1600-tal.
Klubbat pris
55 000 SEK
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
711. VAS, porslin. Transition, 1600-tal.
Klubbat pris
15 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
557. VAS, silver. Japan, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
15 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
680. VASER, ett par, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Klubbat pris
13 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
698. VASER, ett par, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Klubbat pris
11 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
670. VASER, ett par, porslin. Sen Qingdynasti (1644-1912).
Klubbat pris
5 500 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
758. VASER, ett par, porslin. Sen Qingdynasti.
Klubbat pris
11 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
666. VASER, två stycken, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
546. WEIQIASKAR med LOCK, trä. Qingdynastin (1664-1912).
Klubbat pris
11 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
524. YTTERFODER, ett par, cloisonné. Kina, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
28 000 SEK
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
764. YTTERFODER, porslin. Sen Qingdynasti.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK