115
1011415

Gabi Trinkaus

(Österrike, Född 1966)

"Newcomer"

Signerad Trinkaus och daterad 09 a tergo. Collage, blandteknik och papper på duk. Duk 190 x 160 cm.

Utropspris:

50 000 - 70 000 SEK

4 960 - 6 944 EUR

Klubbat pris:
70 000 SEK
Proveniens

Galleri Andersson/Sandström, Stockholm.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19