676
1060233

BRICKA, boxwood. 1800-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
894 - 1 340 EUR
944 - 1 420 USD
Klubbat pris
BRICKA, boxwood. 1800-tal.

Lövformat med naturliga genombrutna delar. Längd 21,5 cm. Japansk träask medföljer objektet.

Hänkeln med liten lagning.