Utan titel, 1990
Signerad Kenneth Gustavsson och daterad -90 a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 20 x 23 cm. Bladstorlek 30 x 38 cm.
Förvärvad direkt från fotografen.
Thomas Wågström (red), "The Magic Bar. Kenneth Gustavsson", 2012, avbildad på helsida sid 135.