Cartier collier platina och 18K guld med runda briljantslipade diamanter
total vikt ca 16.00 ct, kvalitet de större diamanterna ca H vvs-vs, längd ca 38 cm, totalvikt 42 g. Signerad Cartier, numrerad 03581 och med franska stämplar. Etui från Cartier medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in