Torrnålsetsning med akvatint och carborundum, 1969, signerad och numrerad HC. Tryckt hos Morsang, Paris, utgiven av Maeght, Paris. Bladstorlek 105,3 x 68,7 cm (Arches).
Dupin 514.
×
Logga in
Kunde inte logga in