473
1196380

Melchior de Hondecoeter, tillskriven

(Holland, 1636-1695)
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
8 790 - 13 200 EUR
9 330 - 14 000 USD
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
(Holland, 1636-1695)

Andfamilj vid vattenbryn

Signerad M d Hondecoeter. Duk lagd på pannå 66 x 90 cm. Äldre förgylld ram.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

542. Björn Weckström, collier, sterlingsilver och onyx "Manhattan", Finland 2010.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
Aktuellt bud:
10 000 SEK