Dekor i famille rosefärger av blommor. Bestående av tre serveringsfat (längd 25,5, 32,5 och 46,5 cm), 13 djupa tallrikar (diameter 23 cm), 12 flata tallrikar (diameter 23 cm).
Skador, lagningar.
×
Logga in
Kunde inte logga in