Bulgari collier "Allegra" med ädelstenar samt odlade pärlor
turmaliner, peridoter, citriner, ametister, topas, ioliter i olika slipformer och runda briljantslipade diamanter, diameter pärlor ca 7 mm, 18K guld, längd 43 cm, total vikt 29 g. Signerad Bulgari samt med italienska stämplar.
×
Logga in
Kunde inte logga in