966
1205606

CF Carlman brosch 18K guld med en gammalslipad diamant och fasettslipade rosa safirer

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 320 EUR
1 120 - 1 400 USD
Klubbat pris
14 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

och en rubin, mått 50 X 50 mm, totalvikt 24 g. Stämplad CFC, Stockholm 1944.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

332. Hans Bergström, taklampa, modell "154/6", ateljé Lyktan, Åhus 1950-tal.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK