Färgakvatint, 1990, signerad med blyerts och numrerad 12/21, tryckt och utgiven av The Litho Shop, Inc., Santa Monica. 60,3 x 45 cm, bladstorlek 88,9 x 70,5 cm.
Lembark 112. SFE 073.
×
Logga in
Kunde inte logga in