Etsning, 2006, signerad med blyerts och numrerad 26/30, tryckt och utgiven av Crown Point Press, San Francisco. Bladstorlek 65,5 x 74 cm (Gampi papper/chine collé).
Proveniens
Crown Point Press, San Francisco. Grafikens Hus, Mariefred.
×
Logga in
Kunde inte logga in