563
1268608

Axel Ender

(Norge, 1853-1920)
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
13 200 - 15 400 EUR
13 800 - 16 100 USD
Klubbat pris
Axel Ender
(Norge, 1853-1920)

Rättvikskulla i landskap

Signerad Axel Ender. Olja på duk 61,5 x 45,5 cm.