564
1277241

Alfred William Strutt

(England, 1856-1924)
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
11 400 - 13 700 EUR
12 100 - 14 600 USD
Klubbat pris

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Alfred William Strutt
(England, 1856-1924)

Rävjakten - straffet

Signerad Alfred Strutt. Olja på uppfordrad duk 97 x 138 cm.

Tilläggslista

Ändrat utropspris. Nytt utropspris: SEK 125 000 - 150 000.