479
1345165

B Prabha

(Indien, 1933-2001)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 410 - 5 300 EUR
4 600 - 5 530 USD
Klubbat pris
65 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
B Prabha
(Indien, 1933-2001)

Blomsterstilleben

Signerad B Prabha och daterad 1966. Duk 56 x 40,5 cm.

Proveniens

Chemould Gallery, Calcutta.
Privatsamling, Sverige (inköpt från ovanstående).

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

101. Omega, Speedmaster, Moonwatch, Professional, "Pre-Moon", kronograf, ca 1971.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
38 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK