Utan titel, ur "Canto Pisan"
Akvatintetsning i färg, 1972. Signerad och numrerad 94/150. Utgiven av Pierre Belfond, tryck av Atelier Bellini, Paris. Plåtstorlek 40,7 x 25,6 cm (Japan nacré).
Agerup 218.