166
1391243

Helena Blomqvist

(Sverige, Född 1975)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 520 - 6 320 EUR
4 790 - 6 700 USD
Klubbat pris
80 000 SEK
Följerätt

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Helena Blomqvist
(Sverige, Född 1975)

”The Last Giant Octopus”, 2008

Signerad Helena Blomqvist och numrerad AP 1 på etikett a tergo. Total upplaga 6 + 2 AP. C-print, bildyta 86 x 110 cm. Inklusive ram 110 x 133 cm.

Helena Blomqvist, "Helena Blomqvist", 2012, avbildad helsida.