26
1375111

Gerhard Bartels

(Belgien)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Gerhard Bartels
(Belgien)

skåp, De Coene Frères, Belgien, 1970-tal.

Svartlackerad ek, två dörrar med geometrisk reliefdekor, inredning med hyllor och lådor samt belysning, höjd 100 cm, bredd 128 cm, djup 46 cm.

Slitage.