57
1392282

Kwok Hoi Chan

(Hongkong)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Kwok Hoi Chan
(Hongkong)

fåtölj, "Limande", Steiner, Frankrike, 1960-70-tal.

Stomme i förkromade stålrör, sits i brunt läder, höjd 66 cm, sitthöjd 34 cm.

Omklädd, smärre slitage.