506
1395027

Adolf Relling & Sigurd Resell, karmstolar 6 st., "55 Bambi", Gustav Bahus eft. för Rastad & Relling, Norge 1950-60-tal.

Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
4 360 - 6 540 EUR
4 560 - 6 840 USD
Klubbat pris
75 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Teak och rotting, sitthöjd 43 cm, höjd 75 cm.

Rottingen med skador och slitage.