678
1379181

Alfred William Strutt

(England, 1856-1924)
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
13 200 - 15 400 EUR
13 800 - 16 100 USD
Klubbat pris
Alfred William Strutt
(England, 1856-1924)

"Rävjakten - straffet" samt "Rävjakten - stölden"

Signerad Alfred Strutt. Olja på uppfodrad duk. Vardera duk 97 x 138 cm

Målningarna säljs i par.