"De sju haven VI"
Signerad och daterad 2018 a tergo. Olja på duk. 70 x 170 cm.
Galerie Forsblom, Stockholm.
Privat samling, Göteborg.
Galerie Forsblom, Stockholm, "Paradiso (Out of the Red)", 19 januari - 11 februari 2018.
Greger Ulf Nilson (red), "10_20 Martin Wickström", 2021, avbildad uppslag sid. 352-353 och upptagen i förteckningen "Paradiso (Out of the Red)" verklista sid. 380.