Litografi med handkolorering, 1979. Signerad, daterad och numrerad 95/100. Tryck hos Petersburg Studios, New York. Utgiven av Petersburg Press, 1979. 60 x 76,5 cm.
Heenk 49.
×
Logga in
Kunde inte logga in