Litografi, 2019. Certifikat signerad av konstnären och numrerad 25/500 + 50 AP. Utgiven av Mildred Lane Kemper Art Museum, Washington University, St. Louis. 183 x 122 cm.
×
Logga in
Kunde inte logga in